Zmień ustawienia widoku

Niedziela 26.05

obowiązują zapisy przyjazne dla niepełnosprawnych

1. InfoBox - Centrum Festiwalowe

1. InfoBox – Centrum Festiwalowe

ul. Świętojańska 30

2. Fyrtel Timeline + Party

2. Fyrtel Timeline + Party

ul. Św. Piotra 19

3. Muzeum Miasta Gdyni

3. Muzeum Miasta Gdyni

ul. Zawiszy Czarnego 1

19. Parafia św. Antoniego

19. Parafia św. Antoniego

Parafia św. Antoniego – Sanktuarium M.B. Królowej Matki Nadziei i św. Maksymiliana ul. Ujejskiego 40

27. Lilki Szpilki

27. Lilki Szpilki

ul. Bema 10

28. Vinyl Music

28. Vinyl Music

ul. Bema 12

29. Studio Tekla

29. Studio Tekla

ul. Bema 5

30. Misstery

30. Misstery

ul. Kilińskiego 8

31. Kawiarnia Więcej

31. Kawiarnia Więcej

ul. Kilińskiego 6

32. Hotel Mercure

32. Hotel Mercure

ul. Armii Krajowej 22

33. Miasto z kartonu - warsztaty architektoniczne dla dzieci

33. Miasto z kartonu – warsztaty architektoniczne dla dzieci

UWAGA! Warsztaty z powodu niesprzyjającej pogody przeniesione do Halo Kultura w Hali Targowej, wejście od Jana z Kolna

34. Szał Uniesień. Spacer Arka Brzęczka.

34. Szał Uniesień. Spacer Arka Brzęczka.

start spod Centrum Filmowego

35. Kino Polonia/Goplana

35. Kino Polonia/Goplana

Skwer Kościuszki 10-12

36. Przestrzeń projektowa Sea Towers

36. Przestrzeń projektowa Sea Towers

ul. Hryniewickiego 6

37. Dalmor

37. Dalmor

ul. Hryniewickiego 10

38. ! ODWOŁANE ! - Hardziej Studio

38. ! ODWOŁANE ! – Hardziej Studio

ul. Hryniewickiego 10, budynek 63a

39. 247Studio

39. 247Studio

ul. Hryniewickiego 10, budynek 63a

40. Kamienica Jakuba Scheibe/Hotel Jakubowy

40. Kamienica Jakuba Scheibe/Hotel Jakubowy

ul. Jana z Kolna 2 

41. Kamienica Wolności 1, wizyta we Frames Studium Fotografii.

41. Kamienica Wolności 1, wizyta we Frames Studium Fotografii.

ul. Wolności 1

42. Mieszkanie Ani

42. Mieszkanie Ani

ul. Słupecka 9

43. Kamienica Ogończyka-Blocha i Mazalona

43. Kamienica Ogończyka-Blocha i Mazalona

ul. Świętojańska 122

45. Mury Kultury - warsztaty architektoniczne dla dzieci

45. Mury Kultury – warsztaty architektoniczne dla dzieci

46. Dom Marynarza

46. Dom Marynarza

al. Piłsudskiego 1

47. Sport to zdrowie: spacer historyczno-nostalgiczny

47. Sport to zdrowie: spacer historyczno-nostalgiczny

start: ul. Ejsmonda 3, Klub Tenisowy Arka Gdynia

48. Willa Wincent

48. Willa Wincent

ul. Wincentego Pola 33

49. Atelier Smaku

49. Atelier Smaku

ul. Bytomska 36

50. Dom Agi na Zegarkowie

50. Dom Agi na Zegarkowie

ul. Szturmanów 8

51. Mieszkanie Tiny

51. Mieszkanie Tiny

ul. Orłowska 2

52. Piknik przy Kurhausie

52. Piknik przy Kurhausie

ul. Orłowska 2

53. Willa Pauly'ego

53. Willa Pauly'ego

ul. Przemysława 3

54. Hotel Quadrille Relais & Châteaux

54. Hotel Quadrille Relais & Châteaux

ul. Folwarczna 2

55. DeguStacja

55. DeguStacja

ul. Architektów 1

56. Poddasze Kasi

56. Poddasze Kasi

ul. Świętopełka 58

57. Mieszkanie Karoliny i Marka

57. Mieszkanie Karoliny i Marka

ul. Bernadowska 1

90. Biurowiec "Bananas"

90. Biurowiec "Bananas"

ul. Armii Krajowej 24