Dryft

29
Zwiedzanie Wystawy

Dryft to połączenie kilku pasji założyciela, które widać w nowym sklepie dla mężczyzn w centrum Gdyni, tuż pod Kamienną Górą. Otaczający las i morze były jedną z inspiracji na wykreowanie wnętrza sklepu. Kamień na podłodze, połączony jest z litym drewnem widocznym na półkach i stołach, a całość dopełniono bałtyckim odcieniem koloru zielonego. Nawiązanie do morza to ukłon w stronę pasji do surfingu właściciela, która widoczna jest w postaci desek wiszących na ścianie czy produktów, z których część została stworzona przez osoby uprawiające ten sport.

Nie jest to jednak sklep tylko dla surferów, gdyż drugą z pasji właściciela jest klasyka męska. Główną filozofią było stworzenie sklepu z markami odzieżowymi z Polski i świata, które wyselekcjonowane zostały ze względu na swoją wysoką jakość oraz prawdziwie ponadczasowy styl. To właśnie brak produktów spełniających te dwie cechy na rodzimym rynku skłoniły twórcę, do wyszukania lub po prostu sprowadzenia znanych wcześniej marek z najlepszych niezależnych sklepów męskich w Berlinie, Londynie czy Amsterdamie.

Dryft to alternatywa do szybkich, nieprzemyślanych i często niepotrzebnych zakupów w galeriach handlowych. Tutaj na spokojnie dobierzesz wyjątkowe rzeczy, które służyć będą na długo, dowiesz się o historii każdej z marek, a to wszystko przy filiżance dobrej, czarnej kawy.

Zapraszamy na wirtualny spacer tutaj.

przyjazne dla niepełnosprawnych
29
ul Kilińskiego 5/1

Sobota
26.05.2018

Godz. 10:00-19:00