Blues Club – plener i giełda płytowa w Kolibkach

12
Muzyka

Na scenie Blues Clubu wystąpi wybitny gdyński gitarzysta Tomek Kruk. Przed koncertem zaś, tak jak u zarania Blues Clubu, odbędzie się giełda płytowa!

Jeśli chcecie wziąć udział w giełdzie, rezerwujcie stoiska na info@ohgdynia.org! Do dyspozycji jest ich 10, maksymalnie 2 osoby na stoisko.

Tomek Kruk – gitarzysta i songwriter, aktywny na polskiej scenie od 2008 roku. Członek zespołów Kraków Street Band, GRUFF!, Companions, występujący także solo. Gra na gitarze Dobro i elektrycznej, używając technik slide i fingerstyle, odwołuje się do stylu dawnych mistrzów bluesa. Jego inspiracje sięgają od Toma Waitsa do Morphine, od Dereka Trucksa do Sona House. Z różnymi projektami występował m.in. na International Blues Challenge w Memphis, Sziget, Suwałki Blues Festival, Blues Alive. W 2017 roku otrzymał tytuł gitarzysty roku w ankiecie kwartalnika "Twój Blues".

W tym roku, w celu zminimalizowania ryzyka, nie drukowaliśmy papierowych programów. Format pdf możecie pobrać stąd . We wszystkich lokalizacjach zamkniętych obowiązują zapisy i podstawowe zasady bezpieczeństwa. Konieczne będzie wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia. Wypełnione oświadczenie zostawcie wolontariuszom w Infoboksie lub w pierwszej lokalizacji, którą odwiedzicie.