Mieszkanie Pauliny

19
Zwiedzanie

Paulina to rodowita gdynianka zarażająca otoczenie otwartością i sercem dla naszego miasta.  Namiętnie fotografuje, zbiera płyty i ma psa o imieniu Disney. Po raz trzeci goście festiwalu będą mogli zobaczyć jej miejsce na Ziemi.

Mieszkanie wychodzące na Bank Polski od samego początku było wielopokoleniowe. Paulina żyje w Bankowcu od urodzenia. Jej dziadkowie wprowadzili się tam w 1945 roku. 7 lat temu Paulina przeprowadziła w mieszkaniu gruntowny remont. Jej pasje stały się integralnym elementem aranżacji mieszkania, w którym zachwyca nie tylko wnętrze, ale i widok rozpościerający się z okien. Na prośbę gości Gospodyni chętnie umili im czas grą na pianinie.

 

W tym roku, w celu zminimalizowania ryzyka, nie drukowaliśmy papierowych programów. Format pdf możecie pobrać stąd . We wszystkich lokalizacjach zamkniętych obowiązują zapisy i podstawowe zasady bezpieczeństwa. Konieczne będzie wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia. Wypełnione oświadczenie zostawcie wolontariuszom w Infoboksie lub w pierwszej lokalizacji, którą odwiedzicie.

obowiązują zapisy